Kategoriler
Farmasi Kampanyaları

Farmasi Kişisel Bakım Başlangıç Paketi Mayıs 2022

Farmasi Kişisel Bakım Başlangıç Paketi

Farmasi Kişisel Bakım Başlangıç Paketi olarak geniş bir çeşitlilik sunar. Ürünlerin hazırlanışı doğadan esintiler sunarak hazırlanır. Ürünlerin içinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek maddeler bulunmaz. Firmanın en fazla dikkat etmiş olduğu nokta ise kimyasal ve kanserojen maddeler içermemesidir.

Günümüzde en yaygın şekilde kendini gösteren kanser hastalığının nedenleri birçok duruma bağlı olarak meydana gelir. Kişisel bakım ürünleri de buna dahildir. Ürünlerin, kanser gibi bir durumu ortaya çıkaracak malzemeler barındırmaması tercih edilme nedenleri arasında yerini alır. En doğal Farmasi tarafından üretilen sabunlar, kremler, sıvı sabunlar, insan sağlığına zararı olmadan üretilmiştir. Farmasi Genel Başlangıç ürünleri kendine yetebilen imalatlardır.
Kaliteli üretimleri olduğu için sertifika olarak HHP kullanılarak üretilmektedir. Fabrikalarda hijyen kurallarına uygun şekilde imalatlar gerçekleştirilir. Üretim aşamalarında kullanılan araç ve gereçler ise bakımları zamanında yapılarak fabrika çalışanlarının da sağlığı düşünülür.

Exit mobile version