Farmasi Nar Paketi Mayıs 2022

Farmasi  Nar Paketi Mayıs 2022 içerisindeki ürünlere olan talepler çok olduğundan ürünler benzerleri ile değiştirilebilmektedir. Nar paket özel bir kutuda verilen 8 sürpriz üründen oluşmaktadır. Sürprizleri her ay değişse de genellikle bakım ürünlerinden oluşan bu setteki her bir ürün 7,99 TL’ye gelmektedir. Girişimci alış ücretiyle paketin toplam fiyatı 39,99 TL’dir. Toplam 225 TL puanlık alışverişlerin ardından alınabilen bu paketin diğer çoğu pakette olduğu gibi prim değeri yoktur.

Farmasi Nar Paketi

Farmasi Nar Paketi özel bir kutuda sunulan paketlerdir. Nar Paketi  Farmasi’ye yeni üye olmuş kişilere yönelikken, Nar Paket’ten 225 TL puan harcamış herkes yararlanabilmektedir. Ürünler talep ve stok arasındaki orana göre benzerleri ile değiştirilebilir ancak fiyatlarda bir değişiklik yapılmamaktadır.

Farmasi Nar Paketi Nedir?

Başlangıç paketi  Farmasi’ye kaydolmuş kişilere verilen 260 TL değerinde bir hediyedir. Bir adet BB krem, özel üretim bir adet sarımsaklı şampuan, her türlü yüzeyde etkili bir adet çok amaçlı temizleyici, dünyanın her yerinden milyonlarca insanın etkili bulduğu at kestanesinden yapılma bir adet 125 ml’lik krem (balsam), her yılın moda trendlerinden düşmeyen bir adet mat ruj, bir adet doğal diş macunu, bir adet 4’lü saşet tester seti, bir tane katalog ve bir tane Şans Broşür’den oluşan hediyeler Başlangıç ve Nar Paket için özel olarak üretilen bir kutu içerisinde gelmektedir. Ürünler stok durumuna göre benzeriyle değiştirilebilir. Örneğin gelen kuruda BB krem yerine CC krem de gelebilir. Ancak ödemeniz yine 225 TL olacaktır.

Aynı şekilde Makyaj Başlangıç Paketi’nden yararlanmak isteyen kişiler de 225 TL ödeyecektir. Gelen kutuda 1 adet BB krem, bir adet maskara, bir adet allık, bir adet siyah göz kalemi, bir adet makyaj silme mendili, bir adet mat ve likit ruj, bir adet nude renkli oje, bir adet 4’lü saşet tester seti ve bir adet eşsiz kokulu parfüm bulunmaktadır. Bu paketten yararlanmak isteyen kişiler de aynı Başlangıç paketinde olduğu gibi ürünler stok durumuna göre benzeri ile değiştirilebilir  Farmasi’ye üyelik yapmış olması gerekmektedir.

Farmasi’ye Yeni Üye Olanlara Tavsiyeler

Farmasi’ye üye olan kişiler üye oldukları ay dahil, üyeliklerini takip eden 3 ay boyunca en az 180 TL puanlık siparişte bulundukları taktirde aynı Başlangıç ve Nar Paket gibi kapsamlı ancak bu paketlerin aksine tamamen ücretsiz 3 hoş geldin hediyesi paketi alabilmektedir. Bunların dışında girişimci olarak üye olan kişiler hem primlerini arttırmak hem de satışlarını arttırmak için kullanabilecekleri tüm Farmasi ürünlerini denemelidir. Zira müşteriler daha önce o ürünü kullanmış birinden duyduklarına daha çok güvenecektir. Bu da satışları yani kazançları olumlu etkileyecektir.

Grubunuzu oluşturduğunuzda bir kişinin hatası herkesin hatası olacağından gruptaki herkesin ekip bilincini kavraması gerekmektedir. İlk kez grubunuzu oluştururken tanıdıklarınızdan başlamanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Böylece acemiliğinizi beraber atlatıp hem para kazanıp hem keyifli anlar geçirebilirsiniz. Eğer grup içinde ya da bireysel sorularınız varsa sonradan sorun olmaması için üst sponsorunuza mutlaka danışmalısınız. Eğer onun da bilgisi yoksa daha üstlere danışmaya çekinmemelisiniz.